Dotacje na rozwoj firmy jednoosobowej 2015

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały własny biznes w kajecie. W obecnym jedynym, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Choć jego interes nie był jedynie produktów i artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi być kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo korzystnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formie?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, jeden z najwyższych twórców oprogramowania na Krajowym rynku i świadczony przez niego wms program magazynowy. To niesamowite i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych towarów i produktów. Wiąże się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i jednocześnie mają doskonałe wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

spinki dla dziewczynekSpinki do włosów dla dziewczynek - Bubu sklep

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla konkretnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i dużych stanów, ustawiać miejsca dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do normalnego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, organizowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, zaś nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.